پیام تبریک مدیر عامل پتروشیمی فن آوران به مناسبت روز میلاد حضرت مهدی موعود(عج)

مدیر عامل پتروشیمی فن آوران در پیامی فرارسیدن میلاد با سعادت و پر برکت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) را تبریک گفت.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل ، در متن پیام جناب مهندس بهمن بهزادی آمده است: فرا رسیدن ولادت سراسر نور یگانه منجی عالم بشریت حضرت قائم (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) را صمیمانه به حضور تمامی هموطنان عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

نیمه شعبان عید مبارک و نقطه عطف اعیاد شعبانیه است و پیام‌آور ظهور حضرت مهر و دوستی است که روزی با طلوع خود گرمابخش جهان خواهد بود و امید مستضعفان جهان است.

ما نیز به عنوان رهروان مکتب راستین مهدویت با قلب‌های مملو از اعتقاد به ظهور و فلسفه ظهور آرزو می‌کنیم توفیق آن را داشته باشیم در رکاب آن حضرت و در ردیف صحابه ایشان قرار گیریم و امید است توفیق آن بیابیم تا ظهور آن حضرت، در برپایی جهانی سراسر عدل و عدالت و معنویت خود نقشی داشته باشیم.

بار دیگر به نمایندگی از خانواده بزرگ و معظم پتروشیمی فن آوران ، ولادت سراسر نور و پاکی، حضرت مهدی موعود(عج) را به عموم هموطنان، صنعتگران و تمامی همکاران تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای همه شما بزرگواران سربلندی و توفیق مسألت می‌نمایم.

 

بهمن بهزادی

مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره

پتروشیمی فن آوران

۲٫۳ K

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *